ZRUŠENO

Se slzou v oku vám musíme oznámit, že jsme nuceni Urban Rock zrušit. Někdy zkrátka dobré úmysly nestačí a překážek je tolik, že již není možné pokračovat. A přesně do tohoto bodu jsme se dostali i my. Důvodem je nenaplnění některých dohod a odpadnutí výrazného partnera, jehož finanční plnění mělo pro konání akce zásadní význam. Ačkoli jsme hledali všemožná řešení, žádné z nich se neukázalo jako realizovatelné. Celá situace je velmi nešťastná, jelikož naší hlavní snahou bylo přivést do Brna něco speciálního s mezinárodním přesahem. Výjimečný projekt, který zde nemá obdoby. Nicméně v tuto chvíli jsou všechny varianty, jak Urban Rock uspořádat, vyčerpané. Věřte, že jsme dělali vše, co bylo v našich silách, aby tato nešťastná situace nenastala. Děkujeme za vaši podporu a doufáme, že se v budoucnu setkáme na jiných akcích.

Peníze za již zakoupené vstupenky vám budou vráceny stejným způsobem, jakým jste je zakoupili.

Rádi bychom poděkovali všem za podporu a spolupráci.

Tým Urban Rock
Dear friends,

Неплохо заработать на гэмблинге позволяетвулкан 24 сайт, собравший слоты с самыми высокими коэффициентами выплат

we are very sorry to announce that the Urban Rock festival is being cancelled. Good intentions are not always enough, the obstacles we must face at this moment are beyond our ability to overcome them. One of the reasons for the cancellation is the suspension of cooperation with our main business associate resulting in radical cut in financial resources which were crucial to the festival. We have tried to find any other solution, however, none of them turned out to be possible. The entire situation is very sorrowful, our main goal was to introduce Brno to the international festival scene and create something truly unique and special. At this moment, all the possibilities to resurrect Urban Rock festival have been exhausted. Please believe that we have done our maximum to prevent this from happening. Thank you for your support and hopefully see you at another occasion.

Money for the tickets will be returned in the same the ticket was purchased. If you purchased the ticket online, the ticket agency will be in touch with you within couple of days.

Thank you all for your support and cooperation.

Urban Rock Team

O festivalU

Urban Rock 2018 je nová rocková scéna hudebního festivalu Maraton hudby Brno, která proběhne
10. - 12. srpna na brněnském výstavišti a v přilehlých prostorách.

První den odstartuje Urban Rock programem na koupališti Riviéra.
Voda a párty - to k sobě patří, no ne? Koupaliště Riviéra bude k dispozici po celou dobu festivalu, bude postavená speciální stage určená pro tzv. pool parties a můžeme zde vyléčit nejednu kocovinu.

Další dny se festival přesune především do hlavního festivalového areálu na brněnském výstavišti, kde bude program probíhat do půlnoci pod širým nebem. Později se přesuneme do krytého pavilonu, kde budeme pokračovat na afterparty do ranních hodin. 

Ubytování
Stanové městečko vyroste na travnatých plochách za Riviérou, kde budou vyznačené plochy pro stavění stanů. Abychom však mohli zajistit dostatečný prostor pro všechny, kteří budou mít zájem, prosíme, kupujte si ubytování dopředu společně se vstupenkou. Kapacity jsou vysoké, ne však nafukovací.

Parkování
V okolí Urban Rocku je možné zaparkovat na vyhrazeném parkovišti, které je určeno pro návštěvníky festivalu. Parkoviště bude přístupné pouze po dobu festivalu. Doporučujeme zakoupit včas společně se vstupenkou, jelikož počet parkovacích míst je z důvodu kapacity parkoviště omezen. V případě jeho vyprodání vás budeme informovat.

Veškeré podrobné informace budou zveřejněny později.

 

Brno_mesto_logo

 

Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála.

maraton_hudby

Urban Rock je součástí multižánrového festivalu Maraton hudby Brno, který mimo rocku nabízí i řadu scén s žánry jako je Nový Circus, jazz, folklor, klasika, divadlo a další.

 

Brno_mesto_logo

Maraton hudby Brno je klíčovou hudební událostí města Brna.

 

Koupit

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Transfer
 
  Přihlášení